Odbitki zdjęć

Fotograf
Fotograf

Wykonujemy odbitki zdjęć cyfrowych na profesjonalnych papierach fotograficznych firmy Fuji.

Możemy wykonać odbitki z aparatów cyfrowych, telefonów oraz zdjęcia zarchiwizowane na płytach CD, DVD, pendriwe, dyskach przenośnych itp.

Cena za wywołanie 1 zdjęcia zależy od ilości i wynosi od 45 gr. do 65 gr. za jedną odbitkę 10×15 cm. Możesz zamówić zdjęcia w innych formatach.

PROMOCJA

Odbitki cyfrowe zdjęć 10×15 tylko 0,4 zł za szt.
Promocja dotyczy jednorazowych zamówieni powyżej 200 szt.

Zdjęcia wywołujemy nowoczesnym labem cyfrowym Noritsu 3310 na papierze Papier Fuji CA błysk.

Zdjęcia wywołujemy w procesie chemicznym, nie drukujemy.Twoje odbitki zachowają najlepszą jakość przez kilkadziesiąt lat.

Zdjęcia możesz zamówić osobiście w naszym laboratorium przy ul. Blanowskej 23 w Zawierciu. Ewentualnie możesz wysłać nam zdjęcia przez wetransfer.

Promocja Zdjęcia

Zdjęcia wywołujemy bardzo nowoczesnym labem laserowym japońskiej firmy Noritsu 3411 na profesjonalnych papierach fotograficznych Fuji.
Zdjęcia są naświetlane laserem na papierze foto Fuji w wysokiej rozdzielczości. Następnie lab wywołuje zdjęcia w procesie chemicznym.
Technologia opracowane przez Nortsu pozwala uzyskać bardzo wysokiej jakości odbitki na tradycyjnych papierach foto.
Zdjęcia nie są drukowane i nie stracą kolorów przez dziesiątki lat.
Możesz również zamówić koszulki i kubki z nadrukiem. 

Odbitki wykonujemy na miejscu we własnym laboratorium. Zapewniamy krótkie terminy realizacji. Większość zleceń realizujemy tego samego dnia.

Realizujemy zlecenia dla fotografów amatorów oraz profesjonalistów.

Tylko u nas uzyskasz najlepszą jakość zdjęć. Dla nowych klientów wykonujemy odbitki testowe gratis! (dotyczy fotografów).

Poniżej przedstawiamy aktualny cennik zdjęć z plików cyfrowych.

cennik-foto

Zdjęcia do wywołania można przeglądać na telefonie i wybierać przy użyciu wygodnej aplikacji Mobile Photo Kiosk.
Jak zainstalować aplikację?
Wystarczy, że na naszym fan-page Odbitki Cyfrowe Zawiercie klikniesz przycisk „Użyj aplikacji” lub zeskanujesz z plakatu kod QR telefonem. Następnie zainstaluj aplikację Mobile Photo Kiosk.
NASZE LABORATORIUM MA KOD 1377
Obecnie aplikacja jest dostępna na prawie wszystkie urządzenia mobilne: Apple, Android.
Po instalacji możesz wysyłać zdjęcia i foto gadżety bezpośrednio do naszej firmy. Nie musisz zgrywać zdjęć! Aplikacja pozwala również na wybór formatu i typu zdjęć.
Szybkość przesyłania zdjęć zależy od łącza internetowego. Radzimy przesyłać zdjęcia gdy telefon jest podłączony do WiFi.
Zdjęcia odbierzesz w naszym Laboratorium! Obecnie za zdjęcia zapłacisz przy odbiorze. Pracujemy nad dodatkowymi opcjami płatności.

Photo kiosk

Możliwość komentowania została wyłączona.