Kalendarze Strażackie

Kalendarze strażackieDRUKUJEMY KALENDARZE STRAŻACKIE na 2022 rok

Drukujemy kalendarze strażackie jednostronne, dwustronne i z wyrywką (najpopularniejsze)

W naszej drukarni wydrukujesz kalendarze strażackie w doskonałej jakości.

Posiadamy bardzo nowoczesne maszyny drukarskie. Kalendarze strażackie drukujemy prasą cyfrową Xerox. Opatentowana przez Xerox technologia druku bezpośredniego gwarantuje żywe intensywne kolory i płynne przejścia tonalne. Maszyna drukuje w rozdzielczości do 2400DPI. To prawie 4 razy lepsza rozdzielczość, niż u konkurencji.

Kalendarze są całkowicie spersonalizowane. Nie korzystamy z szablonów. Każdy projekt kalendarza strażackiego jest przygotowany indywidualnie. Na kalendarzach umieszczamy zdjęcia, herby gmin, loga sponsorów itp. W kalendarium możemy zaznaczyć daty ważne dla Jednostki OSP. (nie dotyczy kalendarzy z wyrywką).

Ceny kalendarzy strażackich na 2022 rok podajemy na stronie: www.kalendarze-strazackie.com

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą druku kalendarzy strazackich!

DLACZEGO MY?

– Najniższe ceny w Polsce! Posiadamy bardzo wydajne maszyny cyfrowe – drukujemy bezpośrednio z komputera nawet 100 kalendarzy strażackich na minutę!
– SUPER JAKOŚĆ! Druk w rozdzielczości do 2400 DPI.
– Kalendarze strażackie na 2020 r. drukujemy na grubym, sztywnym papierze 350g. Format A3 30×42 cm.
– Przygotowujemy bezpłatnie projekty graficzny kalendarza dla każdego OSP. Na projekcie umieszczamy dostarczone zdjęcia, reklamy sponsorów, teksty.
– Posiadamy duże doświadczenie w przygotowywaniu kalendarzy strażackich. Kalendarze drukujemy już od 6 lat. W zeszłym roku zaufało nam ponad 250 jednostek z całej Polski!

Drukujemy kalendarze strazackie:

  • Kalendarze strażackie jednostronne,
  • Kalendarze strażackie dwustronne,
  • Kalendarze strażackie z wyrywką,
  • Kalendarze strażackie spersonalizowane.

Kalendarz strażacki  Kalendarz strażacki

Dzięki uprzejmości Śląskiej Izby Lekarskiej w Katowicach na kalendarzach strażackich możemy umieszczać wytyczne „ZASADY UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY u osób dorosłych w stanie zagrożenia życia rekomendowane przez Śląską Izbę Lekarską i Śląski Oddział Wojewódzki NFZ”
Informacja o udzielaniu pierwszej pomocy została przygotowana zgodnie z wytycznymi Europejskiej Rady Resuscytacji przez wiodących polskich specjalistów.
Ceny kalendarzy strażackich z jednostronnych z tablicą „Zasady udzielania pierwszej pomocy” na rewersie – dopłata 0,5 zł do szt.Zasady udzielania pierwszej pomocy

W 2019 roku kalendarze strażackie z wyrywką cieszyły się dużą popularnością. Nasze kalendarze z główką płaską zawierają duże kalendarium na każdy miesiąc plus miesiąc poprzedni i następny. Opcjonalnie możemy zamieścić kalendarium wyrywane zawierające tylko jeden miesiąc. Kalendarium wydrukowano doskonałej jakości maszyną offsetową.

Kalendarze strażackie realizacje

Kalendarz strażacki 2020

Kalendarz strażacki z wyrywką

Cena zawiera skład graficzny i wysyłkę kurierem kalendarzy strażackich.

Możliwość komentowania została wyłączona.