Drukarnia Reklama Zawiercie

Logo CMYKO nas

Nasza firma działa w branży reklamowej od 1990 roku. Drukujemy plakaty, ulotki, wizytówki, naklejki, banery, broszury, katalogi, kalendarze, kalendarze strażackie, książki, zaproszenia, dyplomy, winietki, obrazy na papierach foto i płótnie. Wykonujemy nadruki na koszulkach, torbach i gadżetach. Wywołujemy zdjęcia w formatach od 10×15 do 30x42cm na papierach foto Fuji i Kodak. Zajmujemy się produkcją szyldów, tablic, roll-up’ów i ścianek wystawienniczych. Wykonujemy pieczątki w oparciu o komponenty firmy Colop. Drukujemy również plany i rysunki techniczne. Oklejamy witryny folią wycinaną, folią OWV lub litą. Oklejamy samochody osobowe i dostawcze.
Posiadamy bardzo nowoczesny park maszynowy: prasy cyfrowe Minolta Bizhub i Xerox, plotery wielkoformatowe Roland i Epson, Summa (ploter tnący). Poiadamy również grawer do produkcji pieczątek i gadżetów reklamowych. Mamy własnego laba do wywoływania zdjęć cyfrowych w procesie chemicznym. Koszulki drukujemy specjalną drukarką do nadruków bezpośrednich Poliprint.
Działamy na obszarze: Zawiercie, Myszków, Łazy, Poręba, Siewierz, Pilica, Ogrodzieniec, Kroczyce, Irządze, Włodowice (powiaty: Zawierciański, Myszkowski)

Możliwość komentowania została wyłączona.