Foto kiosk

W naszym Laboratorium wywołasz zdjęcia zrobione telefonem komórkowym na profesjonalnych papierach foto. Zdjęcia do wywołania można przeglądać na telefonie i wybierać przy użyciu wygodnej aplikacji Mobile Photo Kiosk.
Cena za wywołanie 1 zdjęcia zależy od ilości i wynosi od 45 gr. do 65 gr. za jedną odbitkę 10×15 cm. Możesz zamówić zdjęcia w innych formatach.
Zdjęcia wywołujemy bardzo nowoczesnym labem laserowym japońskiej firmy Noritsu 3411 na profesjonalnych papierach fotograficznych Fuji.
Zdjęcia są naświetlane laserem na papierze foto Fuji w wysokiej rozdzielczości. Następnie lab wywołuje zdjęcia w procesie chemicznym.
Technologia opracowane przez Nortsu pozwala uzyskać bardzo wysokiej jakości odbitki na tradycyjnych papierach foto.
Zdjęcia nie są drukowane i nie stracą kolorów przez dziesiątki lat.
Możesz również zamówić koszulki i kubki z nadrukiem.
Jak zainstalować aplikację?
Wystarczy, że na naszym fan-page Odbitki Cyfrowe Zawiercie klikniesz przycisk „Użyj aplikacji” lub zeskanujesz z plakatu kod QR telefonem. Następnie zainstaluj aplikację Mobile Photo Kiosk.

MOŻESZ RÓWNIEŻ KLIKNĄĆ TEN LINK

NASZE LABORATORIUM MA KOD 1377

Obecnie aplikacja jest dostępna na prawie wszystkie urządzenia mobilne: Apple, Android.
Po instalacji możesz wysyłać zdjęcia i foto gadżety bezpośrednio do naszej firmy. Nie musisz zgrywać zdjęć! Aplikacja pozwala również na wybór formatu i typu zdjęć.
Szybkość przesyłania zdjęć zależy od łącza internetowego. Radzimy przesyłać zdjęcia gdy telefon jest podłączony do WiFi.
Zdjęcia odbierzesz w naszym Laboratorium! Obecnie za zdjęcia zapłacisz przy odbiorze. Pracujemy nad dodatkowymi opcjami płatności.

Regulamin świadczenia usług: Regulamin-1377

Możliwość komentowania została wyłączona.