Kalendarz listwowany na 2017 r.

Kalendarz2016rSzanowni Państwo,
Miło nam poinformować, że kolejny raz będziemy wydawać kalendarz promocyjny powiatu zawierciańskiego. Projekt będzie realizowany wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Zawierciu.
W ramach przedsięwzięcia wydamy kalendarz ścienny listwowany na 2017 rok. Kalendarz będzie zawierał zdjęcia atrakcyjnych miejsc na terenie powiatu, kalendarium z imieninami oraz reklamy 12 sponsorów.
Kalendarz będzie rozpowszechniany na terenie powiatu, przede wszystkim w:
– Urzędach i instytucjach użyteczności publicznej,
– Firmach produkcyjnych i usługowych,
– Biurach rachunkowych,
– Szkołach, uczelniach,
– Hotelach i pensjonatach,
– Stacjach benzynowych.
Każda firma, która zdecyduje się na umieszczenie reklamy w kalendarzu otrzyma określoną ilość kalendarzy do rozpowszechnienia np. wśród swoich kontrahentów.
*  Sponsorzy premium – 100 kalendarzy,
*  Sponsorzy standard – 50 kalendarzy.
Dodatkowo kalendarze będą kolportowane przez Starostwo Powiatowe w ramach działań promocyjnych przez cały 2017 rok.

Reklama w kalendarzu to doskonała okazja do zaprezentowania swojej firmy na terenie powiatu zawierciańskiego. Ofertę współpracy kierujemy więc do wszystkich firm działających na terenie powiatu oraz firm, które sprzedają tu swoje produkty i usługi.

Cena ogłoszenia obejmuje:
Opracowanie indywidualnego projektu graficznego reklamy. W projekcje zostaną umieszczone znaki graficzne, zdjęcia i treść zgodnie z życzeniem Klienta. Projekt zostanie przesłany Reklamodawcy do akceptacji.
Specyfika kalendarza:
– Kalendarz ścienny listwowany z zawieszką.
– Papier kredowy 170g + lakierowanie.
– Rozmiar 70 x 100 cm.
Nasze wieloletnie doświadczenie oraz troska o detale sprawia, że nasze kalendarze są wykonane profesjonalnie z najwyższą starannością.
Powyżej miniatura kalendarza wydanego na 2016 rok.
W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami lub z P.W. MARKEN s.c. ul. Blanowska 23, 42-400 Zawiercie tel.: 32 670 90 35 e-mail: biuro@onlinedruk.eu.
Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.