Fototapety

Drukujemy doskonałej jakości fototapety z dowolną grafiką!

Na fototapetach możemy wydrukować dostarczone zdjęcia np z wakacji, czy podróży lub zdjęcia stokowe (dostępne do kupienia w internecie).

Fototapety są drukowane z roli o szerokości 1 metra, co pozwala uzyskać dowolny rozmiar.

Fototapety są doskonałym rozwiązaniem dla domu i biura!

Fototapety drukujemy ploterem HP Latex trzeciej generacji.
Najnowsza technologia HP zapewnia doskonałe kolory i bardzo dużą trwałość wydruków – wydruk jest bardzo odporny na zarysowania, wodę czy promieniowanie UV.
Technologia lateksowa jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Wydruk nie wydziela żadnych szkodliwych oparów. Wydruk jest suchy i może być od razu zamontowany.

Fototapety drukowane lateksem mogą być bez obaw montowane w pokojach dziecięcych czy pomieszczeniach z żywnością. W przeciwieństwie do wydruków ekosolwentowych latex nie zawiera rozpuszczalników.

Wydruki posiadają certyfikat GREENGUARD Children & School (znany także jako GREENGUARD Gold) Certyfikat wydawany przez GREENGUARD Environmental Institute zajmujący się certyfikowaniem jakości powietrza wewnątrz pomieszczeń. Certyfikat potwierdza, że stosowana technologia HP Latex nie wpływa negatywnie na kondycję powietrza i może być z powodzeniem stosowana w takich miejscach jak szkoły, placówki służby zdrowia czy restauracje. Więcej informacji na greenguard.org

Koszt wydruku fototapet – od 40 zł za 1 mkw

Przykład fototapeta
Fototapeta druk
Certyfikat
Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.