Wydruki wielkoformatowe HP Latex

W 2020 roku nasza drukarnia wprowadza najbardziej zaawansowany na świecie system druku wielkoformatowego HP LATEX trzeciej generacji.
Naklejki, obrazy, szyldy, fototapety, plakaty i wydruki foto będziemy wykonywać na urządzeniu HP Latex.

Czemu wybraliśmy technologię HP LATEX:

  • Najlepsza przestrzeń barwna – wydruki z urządzeń HP dają zdecydowanie lepsze odwzorowanie kolorów od ploterów solventowych Roland, Mimaki czy Mutoh
  • Wydruki są znacznie bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie UV (3 lata bez laminowania)
  • Idealne pokrycie bez pasków czy jaśniejszych plam
  • Wydruki lateksowe są całkowice ekologiczne, nie zawierają szkodliwych substancji. Wydruk całkowicie bezzapachowy doskonały do stosowania wewnątrz pomieszczeń np. fototapeta do pokoju dziecięcego.
  • Wydruki HP LATEX są elastyczne. Latex nie pęka i nie zmienia koloru po rozciągnięciu na folii do wyklejania samochodów.

Wydruki posiadają certyfikat GREENGUARD Children & School (znany także jako GREENGUARD Gold) Certyfikat wydawany przez GREENGUARD Environmental Institute zajmujący się certyfikowaniem jakości powietrza wewnątrz pomieszczeń. Certyfikat potwierdza, że stosowana technologia HP Latex nie wpływa negatywnie na kondycję powietrza i może być z powodzeniem stosowana w takich miejscach jak szkoły, placówki służby zdrowia czy restauracje. Więcej informacji na greenguard.org.

Zapraszamy do zamawiania!

Druk lateksowy jest niezastąpiony przy produkcji systemów wystawienniczych np. roll-up’ów, fototapet, naklejek i plakatów bardzo wysokiej wysokiej jakości.

HP Latex Ploter
Kolory HP
Certyfikat
Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.